Цени 2026 Калиакра Маре, Албена
ПРОМО РАННИ ЗАПИСВАНИЯ ЛЯТО В АЛБЕНА 2026
/ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.26 ВКЛ./:
валидни при минимален престой 5 нощувки
-5 % отстъпка за резервации до 31.03.26 за престой във висок, среден и нисък сезон
-5 % отстъпка за резервации до 31.03.26 в пик и парти сезон
+ ДОПЪЛНИТЕЛЕН БОНУС:
- 10% Отстъпка от цените в таблицата
за резервации до 31.03.26 г.
минимални 5 нощувки
Отстъпката не е валидна за апартаменти и фамилни стаи, както и за периода 10.04- 12.04.26 вкл. и 29.05- 31.05.26 вкл.!
Отстъпките за ранни резервации (EB) не важат за апартаменти, суити, мезонети и фамилни стаи с преходна врата.
+ БОНУС ОТ ХОЛИДЕЙ ПЛАНЕТ:
Допълнително намаление за всички международни програми от нашия каталог за почивки в Чужбина:
www.holidayplanet.eu
| All Inclusive + чадъри и шезлонги на плажа, Wi-Fi |
02.07-18.08
пик |
19.08-25.08
парти |
22.06-01.07, 26.08-06.09
висок |
08.06-21.06, 07.09-13.09
среден |
до 07.06, от 14.09
нисък |
| Легло в двойна стая |
241лв.
124Е |
248лв.
127Е |
215лв.
111Е |
136лв.
70Е |
102лв.
53Е |
| Единична стая |
311лв.
160Е |
318лв.
163Е |
277лв.
142Е |
174лв.
90Е |
131лв.
68Е |
| Едноспален апартамент 2+1 / наем/ |
555лв.
284Е |
568лв.
291Е |
478лв.
245Е |
344лв.
177Е |
281лв.
144Е |
Фам. стая със свързваща врата
/ мин. 1+1 в стая/
/ макс. 4+2 в двете стаи/ |
257лв.
132Е |
266лв.
137Е |
231лв.
119Е |
143лв.
174Е |
110лв.
57Е |
Цени на човек и включват: нощувки на база All inclusive, ЧАДЪР И ШЕЗЛОНГ НА ПЛАЖА ПРЕД ХОТЕЛА, ползване на открит басейн с чадър и шезлонг безплатен WI-FI интернет в общите части на хотела, курортна такса и хотелска застраховка.
ПЛАЖ: Хотелиерът предоставя по 1 чадър и 2 шезлонга на плажа, считано от 3- ти ред от към морето до плажната алея ( до изчерпване на наличните). Чадър и шезлонг на 1- ви и 2- ри ред до водата се заплащат на място по цената, обявена на плажа за сезона |
Намаления:
Важно:
Максимален капацитет на двойна стая - 2 -ма възрастни и 1 дете до 11.99 .
Възрастта на дете се смята към датата на пристигане в хотела.
Намаления и доплащания:
Дете до 1.99 г. се настанява безплатно. При предварителна заявка се предоставя и кошара, безплатно от хотела.
Дете от 2 до 5.99 г - безплатно настаняване
Всяко дете от 6 до 11.99 г. заплаща 20 лв./ 10.23 E на ден
Възрастен, настанен на допълнително легло плаща 80% от цената за редовно легло.
Над капацитета в апартамент- 34 Е/ 66.50 лв. за възрастен, 17 Е/ 33.25 лв. за дете
Намаленията във фамилните стаи със свързваща врата са следните:
Дете до 2 год.- безплатно
Дете от 2 до 12 год. на редовно или доп. легло- 50% намаление от цената на редовното легло
Трети/ четвърти възрастен заплащат пълната стойност на редовното легло
Фамилните стаи представляват 2 двойни стаи със свързваща врата помежду им
Общо в двете стаи има 4 редовни и 2 доп. легла |
Анулационна политика:
До 15 дни преди настаняване в пик и парти сезон
До 12 дни преди настаняване във висок сезон
До 8 дни преди настаняване в среден сезон
До 5 дни преди настаняване в нисък сезон
Анулации, направени извън това условие ще бъдат санкционирани чрез заплащане на стойността на 1 нощувка и съответния пансион |
| Описание All Inclusive 2026 |
ТОП! Хотел Калиакра Маре, Албена
Хотелът: Изберете хотел Калиакра Маре 4* / реновиран през 2018- та год./ за своята лятна ваканция и се потопете в усещането, че се докосвате до пенливите морски вълни, всеки път когато погледнете през прозореца си, защото очите Ви ще виждат безкрайното синьо море. Разположен на самия златист плаж, хотелът ще Ви подари истински комфортна морска почивка с климатизираните и модерно обзаведени стаи със страхотна панорама.
Стаите: Резервирайте двойна стая за Вашата истински удобна лятна ваканция със страхотна морска панорама. Обзаведена с удобен диван и комфортно двойно легло с размери 160х190см. за Вашият здравословен сън. А за страхотното Ви настроение, можем да се погрижим с чаша ароматно кафе за вашите утрини, докато се любувате на гледката към морето. Резервирайте апартамент с една спалня за Вашата мечтана лятна ваканция с гледка към морето. На Ваше разположение е просторна спалня с удобно двойно легло с размери 180х190см. за Вашия здравословен сън, хол с разтегателен диван и две бани. А от страхотната тераса се разкрива невероятна морска панорама.
Ресторантите: Насладете се на перфектната кухня за Вашия вкус в ресторант Калиакра Маре. Богатото меню ще Ви предложи голям избор от традиционни ястия, апетитни изкушения, сирена, салати, освежаващи напитки, десерти и пресни плодове, отгледани с много любов в градините на Албена – фермата Еко Агро. Тематичните и барбекю вечери със сигурност ще разнообразят престоя ви, а вегетариански, веган, безглутенови и диетични специалитети са сред страхотните ни предложения. През целия сезон можете да посетите един от a-la-carte ресторантите, включени в програмата Dine Around, за да прекарате един обяд или вечеря в една по-различна обстановка.
Удоволствията: Копринен пясък, поемащ като кристал всеки топъл слънчев лъч. Пенливи морски вълни, разстилащи се по изкушаващо мекия бряг. Най- красивата плажна ивица на Черно море – тази на Албена. Толкова дълга и широка, че привлича година след година и сякаш времето не стига, за да се усети магията на всеки от двадесетте и един плажа. Гостите на хотел Калиакра Маре 4* разполагат с 1 чадър и 2 шезлонга на стая в обособена зона на тази невероятна ивица и тя се намира на метри от хотела. Хотел Калиакра Маре 4* разполага с минерален открит и детски басейн, грижливо охранявани от спасителите на Албена. Екип от аниматори ще се грижи за доброто настроение на малки и големи шест дни в седмицата с най-различни забавни активности, включително ще могат да участват в уникалната програма Sports Around. Водата във всички басейни е минерална с положителни свойства за нервната и опорно-двигателната система. Използването на басейните след 18:00 ч. не е препоръчително.
Удобствата: Безплатен Wi-Fi в хотела и на плажа, смяна на валута, събуждане по телефона, детска площадка, трансфери, такси, разплащане с банкови карти, 24/ 7 почистване на стаите, паркинг, пране и гладене, велосипеди под наем.