Хотел Серена Резиденс Созопол- Каваците, HB цени 2025

от 45.00 лв. / 23.01 EUR
Информация
Транспорт
собствен
Минимален престой
5+ нощувки
Изхранване
HB

Цени 2025 Серена Резиденс, Созопол- Каваците

АВГУСТОВСКИ ПРОМОЦИИ ЗА ЛЯТО В СОЗОПОЛ 2025:
/ ПРОМОЦИОНАЛНА ОФЕРТА ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЙ СТАИ/

5% допълнителна отстъпка за всички типове помещения за престой през сезон лято 2025
Отстъпката е валидна за резервации направени до 31.08.2025 вкл.
Офертата се комбинира с намалението за Ранни записвания!

РАННИ ЗАПИСВАНИЯ 2025:

за записвания до СТОП от хотела
-20% намаление за периода 10.08 - 01.09.2025
-30% намаление за периода 02.09-08.09.2025
 
HB / нощувка, закуска и вечеря/ + паркинг, детска анимация, Wi-Fi Мин./макс
възр./деца
01.05-12.06, 14.09-30.09 13.06-26.06, 07.09-13.09 27.06-03.07, 22.08-06.09 04.07-21.08
Легло в студио Стандарт Мин. 2+0
Макс. 2+1, 3+0
106 лв. 116 лв. 126 лв. 136 лв.
Легло в студио Супериор Мин. 3+0
Макс. 2+2, 3+0
106 лв. 116 лв. 126 лв. 136 лв.
Легло в едноспален апартамент Стандарт Мин. 2+0
Макс. 2+2, 3+0
111 лв. 121 лв. 131 лв. 141 лв.
Легло в едноспален апартамент Стандарт Плюс Мин. 3+0
Макс. 2+3, 3+2, 4+0
111 лв. 121 лв. 131 лв. 141 лв.
Легло във фамилен апартамент / 4 редовни легла/ Мин. 3+0
Макс. 3+3, 4+2
111 лв. 121 лв. 131 лв. 141 лв.
Цената вкл. HB / нощувка, закуска и вечеря/, паркинг, детска анимация, Wi-Fi, чадъри и шезлонги на басейна, застраховка, курортна такса, ДДС
Намаления:
- Деца до 1,99 год. се настаняват безплатно, като не ползват легло;
- Дете от 2 до 13,99 год. на доп. легло в Студио стандарт - БЕЗПЛАТНО;
- Възрастен с две деца от 2 до 13,99 в студио стандарт или апартамент стандарт - 50% всяко;
- Възрастен на доп. легло в студио стандарт и едноспален апартамент стандарт - 20% намаление;
- Четвърти възрастен на доп. легло в едноспален апартамент - 20% намаление;
1-во дете от 2 до 13,99 на доп. легло в едноспален апартамент стандарт/стандарт плюс - БЕЗПЛАТНО;
2-ро дете от 2 до 13,99 на доп. легло в едноспален апартамент стандарт/ стандарт плюс - 40% намаление;
3 - то дете от 2 до 13,99 на доп. легло в едноспален апартамент стандарт плюс - 40% намаление;
- Възрастен на 4-то редовно легло във фамилен апартамент - 40% намаление;
- Дете от 2 до 13,99 на 4-то редовно легло във фамилен апартамент - намаление 40 %
1-во дете от 2 до 13,99 на доп. легло във фамилен апартамент - Безплатно;
2-ро дете от 2 до 13,99 на доп. легло във фамилен апартамент - 33 лв.
Анулационни условия:
Безплатна анулация - 7 дни преди настаняване;
Допълнителна информация:
Настаняване след 15:00 ч.
Освобождаване до 11:00 ч. 

ИЗГОДЕН! Хотел Серена Резиденс, Созопол- Каваците

 
Хотелът: Серена Резиденс е ваканционен комплекс от апартаменти, разположен на около 300 м. от плаж Каваци, в близост до Созопол / 3 км./. Апартхотелът е встрани от шума и потоците от туристи, така характерни за града. Разкошната природа наоколо и близостта на един от най- хубавите плажове по Българското Черноморие правят престоя в Серена Резиденс незабравим. Апартаментният хотел е позициониран на възвишение, от което се разкрива страхотна гледка към залива. Апартаментният All Inclusive хотел Серена Резиденс не се различава по нищо от един типичен хотел. В 4- етажния Серена Резиденс има денонощна рецепция с винаги усмихнат и любезен персонал, владеещ няколко езика. Районът около ресторанта и басейна е мястото, където можете да ползвате безжичен интернет.

Стаите: Хотелът раполага с общо 91 помещения, сред които са 15 просторни студиа на партерния етаж с изглед към басейна или планината и 76 едноспални апартамента. Характеристиките на студиата и апартаментите са следните: тераса с маса и столове и изглед към морето или Странджа планина, климатик, баня с душ кабина, сешоар, хавлии и козметика, единични легла или голямо двойно легло, разтегателна мека мебел за допълнително настаняване, напълно оборудван кухненски кът с хладилник, котлони, мивка, абсорбатор, кабелна или сателитна телевизия, сейф. Апартаментите се състоят от класическа спалня и всекидневна с разтегателен диван. Климатик има както в спалнята, така и във всекидневната. Помещенията се почистват всекидневно. Спалното бельо и хавлиите от банята се сменят няколко пъти по време на престоя Ви. Банята се зарежда периодично с козметични продукти.

Ресторантите: Хотел и апартаменти Серена Резиденс- Созопол притежава изискан основен ресторант с капацитет от 200 места. Те са разпределени в голяма климатизирана зала и на слънчева външна тераса. Обслужването е Ол инклузив на бюфет. Храната е вкусна и разнообразна. Менюто е подходящо за деца и вегетарианци. Освен с основен, хотелът може да се похвали и с наличието на барбекю- ресторант. В него се набляга на скара, свежи салати и отбрани питиета.

Удоволствията: Времето прекарано в комплекса можете да запълните във фитнеса на открито, в студиото за масажи също на открито или на външния басейн с детска част.

Удобствата: На разположение са паркинг, Wi-Fi в общите части, безплатни чадъри и шезлонги около басейна, анимация за деца, асансьор, ползване на сейф на рецепция.
 
Хотели Слънчев ден 2026
2 предложения
Хотели Ваканционен клуб Ривиера 2026
5 предложения
Хотели Китен 2026
3 предложения
Хотели Елените 2026
6 предложения
Направете запитване
За директни резервации:
Напишете мнение
Общи условия за публикуване на мнения
  • Коментарите трябва да са написани задължително на кирилица!
  • Коментар, чийто автор е въвел невалидни Е-майл адрес и дати на престой няма да бъде публикуван
  • Личната информация остава поверителна и в никакъв случай няма да бъде разкривана пред трети страни
  • HolidayPlanet.bg си запазва правото по обективни причини да задържи публикуването на даден коментар
  • HolidayPlanet.bg дава възможност за изпращане на коментари, но не се задължава с тяхното публикуване
  • Коментарите са под редакторски контрол и се публикуват със закъснение
Абонирайте се за нашият бюлетин: